Mimovo uMění

To si myslím, že je nějaký kamenožrout, který má divný malý nohy, velký ruce, obří tělo né moc důležitý. A v hlavě má šém. Takže to je golem. Kamenej.
Zlá příšera.
Tohle je ušatá duha.
Tohle je hromada duh a to jsem ještě moc neuměl psát Míša D. Tu ťupku už dělám za tím déčkem.
Kopec, na kterym je truhla.
Čarodějnický čísla.
To je armáda. Velká.
Počítač.
Tohle je magická mudrcova koule.
Dva bojovníci proti sebe.
Nekromancer a … jó. Už asi vim, kdo. To je Baal. To je Diablo.
Zlá kostra boří les, který má na sobě kokosový ořechy.
Dvě srdíčka pro radost. Pro mámu.
To je. Auto, na kterým je duch. A přitom prší a svítí slunce, takže vzadu vznikla duha.
Duha.
Šipky, jak jel robot u mámy.
Stránka kouzelnický knížky. Tohle je nesmrtelnost. Budoucnost. Doplnění životů. Minecraftový pole. Útočnický kouzlo. Sluneční kouzlo. Jedovatý kouzlo. Motokárský. Hlínový a poslední je kamenožroutový.
Mámina zubní ordinace.
Papírový Ipad.
Čmáranička malá. Je tam pentagram. Vidle. Nůž. Blesk. Všecko, co vím, z toho. Zakroužkovanej pentagram.
Čtyři srdíčka pro tátu. Protože jsou červenomodrý a protože hexagon je vybarven vnitřkem zelenou.
Jó. To je dům. Tady jsou kytičky a barevný okýnka.
Další dům.
Další dům. Tři domy jsem nakreslil.
Jednorožec pro Terku. Možná to je jednorožec.
Malej jednorožíček. Teda koníček. Asi prase. Taky pro Terezku.
Další jednorožec.
To je si myslím. Auto, který stojí sto korun.
To je do riťa. Do riti. D O. Do prdele. D O H Á J E. Do háje. Do hájíčku. P O P Í Č K U. Do pipíčku.
Jó. Tohle asi budu vědět co to je. To je. Táta škrtnutý srdíčko. T E R K A. Škrtnutý srdíčko. M Á M A. Škrtnutý srdíčko. To jsem se totiž kvůli vám urazil. Nevadí?
Máma.
Duha. Nevím, proč jsem kreslil dvě sluníčka.
Sopka. Sluníčko. Od Zuzky. O T E. L A N Z A D. Otelanzad. To máme na mrazáku. Strom.
Obrázek. Totiž, nevím, co to je.
Domečky.
Duha. Sluníčko. Hezký dva mráčky. Dva stromečky. A jeden fialovej tulipán. A všude mlha.
Stromy a červený hvězdy.
Boj. To je náfuka. Ten prdne a ubere Ti pět životů. Armáda tátova. Pan Nožička, který Tě může zašlápnout. Pan Ručička, kterej když Tě majzne do hlavy, Ti odletí.
Mimova armáda. Tady řeknu jen málo. Zlatá truhla. Duha. Pan Zoubek. Srdce Endrdraka z Minecraftu. Nekromancer. A bodákovej meč. A supr nožíček.
To je z kouzelnický knihy. Jsou tam kladiva. Zelený tyčky. Mořský drak. Duha. Pichlavá duha. Červený a žlutý sekadlo. Halloweenská dýně. Čtverec, který Tě zmáčkne a když se otevře, z Tebe je umletá palačinka. Slunečnice, která pouští sluníčka. Zvonek, který Tě binkne do hlavy. Kopec. Portál. Blesk. Teda dva blesky v marku. A mlha.
Zase kouzelnická kniha. Ta je tátova. Nalevo jsou obranný kouzla. A napravo jsou útočný. Ty obranný kouzla jsou jedový, lávový, zemský, vodní, bojový, Aladin. A ty ostatní si už nepamatuju. Jedině ty fialový, ty jsou obranný.
Víš co tohle je. Dárek pro Mikuláše.
Taky dárek pro Mikuláše. To hle je tam speciální. Že jednotka ťuflík, dvojka ťuflík, trojka ťuflík, čtyřka, ťuflík, pětka ťuflík, šestka ťuflík, sedmička, ťuflík, osmička ťuflík, devítka ťuflík. Na tý horní řadě. A tedˇ. Čtyrka ťuflík, pětka ťuflík, šestka ťuflík, sedmička ťuflík, osmička ťuflík, devítka ťuflík. A sedmička ťuflík, osmička ťuflík, devítka ťuflík. Ty ťuflíky jsou hodně speciální. A pak tam jsou dvě halloweenský. Netopýr a dýně. A vánoční stromek.
This is a diamond pickaxe. No. Golden pickaxe. Nedokreslený modrý vesmírný obsidián. Modrý oheň. Zlatý meč. Zlatý pohrabáč. Otočená kráva. Otoč si ten počítač. A normální obsidián.
Tohle jsou minecraftský věci. Led. Si pamatuju. Kouzelný stolek na knihy. Tři druhy semínek. Pak kámen. Kostka. Měděná kostka. Měděná cihla. Zlatá cihla. Železná cihla. Žlutý barvivo. Fialová kytka. Zlatý tyčky. Šmrdlanice. Oholený dřevo. Ty dvě zelený škrtneme, protože nevím, co to je.
Tady je plačtivý obsidián. Diamond sword. Dřevo břízy a normální dřevo. Zlato. Měď. Zlatá kostka, měděná kostka. Pak i kýbl s lávou. Diamant. Čtyři peníze. Hlína s trávou. Truhlice. Red stone a blue stone. A to je všechno na tom obrázku. A ještě led. To je všecko.

© Mimo 2022

Tereza
Maminka. Přítelkyně. Lékařka. Ráda kreslím, píšu a směju se. Nejvíc sama sobě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *